Tiktok Bakiye Sorgulama

Tiktok Bakiye Sorgulama

Tiktok bakiye sorgulama işlemi kullanıcıların en merak ettiği işlemlerden birisidir. Tiktok'ta ne kadar para kazandığınızı, toplam bakiyenizi nasıl göreceğinizi bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre. Ücretsiz ve kolay bir şekilde tiktok bakiye sorgulaması yapmak için  aşağıdaki adımları takip edebelirsiniz. Tiktok cüzdan bakiyesi sorgulamak, Tiktok jeton hesaplamak için yapmanız gerekenleri sizler için listeledik.

Tiktok kazanç sorgulamasını en kolay şekilde nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. En kolay tiktok bakiye sorugulama işlemi sitemizde!

Tiktok Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tiktok uygulamasında hesabınızdan Tiktok hesabınıza para gönderim sağlayarak işleme başlangıç yapılır. TikTok paralarının ne olduğunu bildiğimiz için, para olarak bakiyemizi nerede görebileceğimizi bilmek önemlidir, bu nedenle size TikTok bakiye sorgulama işlemini nasıl kontrol edeceğinizi hızlı ve kolay bir şekilde anlatımı sağlayacağız.

 • Öncelikle tiktok uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.
 • “Ben” sekmesinde ekranın sağ üst kısmındaki üç noktaya basmalıyız. Daha sonra yapılandırmaya girmek için devam etmeniz gerekir.
 • Ayarlara girdikten sonra bakiyemizi görme seçeneğini tıklayabilirsiniz.
 • “Bakiye” kısmına geldiğimizde karşımıza Android ve Apple kullanıcıları için farklı fiyatlara sahip TikTok coinlerde bakiye nasıl doldurulur diye birkaç seçenek çıkıyor. Bu aynı alanda, onları değiştirmek zorunda olduğumuz elmasları çekebiliriz. Aynı zamanda içeriğimizle kazandığımız parayı transfer etmeyi düşündüğümüz hesabı da ekleyebiliriz.

TikTok'ta madeni paraların işlevselliğini gördüğümüz bu yazının sizin için yararlı olduğunu umuyoruz. Aynı zamanda TikTok madeni para veya elmaslardaki bakiyemizi nasıl görebileceğimizi görmek için, doğrulanmış bir TikTok hesabımız varsa daha kullanışlı olur.

Tiktok takipçi satın al servisini kullanarak hesabınızı kısa bir süre içerisinde 1000 kişiye ulaştırabilir ve yayın açarak jeton kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tiktok Bakiye Sorgulama Nedir?

TikTok'ta en az 1.000 kullanıcınız varsa canlı yayına geçebilirsiniz. Canlı bir video sırasında takipçilerden sanal hediyeler alırsanız, profilinizde jeton olarak gösterilecektir. Daha sonra jetonlar uygulama aracılığıyla gerçek paraya çevirebilir ve ödemelerini sağlayabilirsiniz. Canlı videolara ev sahipliği yapmak için en az 16 yaşında olmalısınız. 18 yaş ve üstü kullanıcıların yayıncılara hediye göndermelerine ve kendilerinin almasına izin verilir. Profil ayarlarında, canlı videolarınızın size halihazırda kaç elmas kazandırdığını kontrol edebilirsiniz. "Bakiye" altında, mevcut jeton sayısını ve bundan kaynaklanan gerçek para miktarını göreceksiniz.

Para çekme işlevini kullanmak istiyorsanız, en az belli tutar bakiyeniz olmalıdır. Ülkeye bağlı olarak, transfer genellikle bir PayPal hesabına yapılır. Bir ödeme için minimum tutara ulaştıysanız, profilinizin bakiye genel görünümünde "Öde" seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Belirli koşullar altında TikTok'tan para çekebilirsiniz. Tiktok bakiye sorgulama nasıl yapılır sorusa cevabımız ise budur.

Tiktok yorum hilesi uygulamamıza giderek ücretsiz bir şekilde yorum sayınızı arttırabilirsiniz.

Tiktok Cüzdan Bakiyesi Nedir?

TikTok cüzdan, uygulamada sahip olduğumuz parayı, biriktirdiğimiz bakiyeyi kaydetmemizi sağlar. Gerçek parayla satın aldığımız "sanal" para, harcamak istediğiniz paraya bağlı olarak 70 jetondan 7.000'e kadar satın alabilirsiniz. Paranız olduğunda, onu hediyeler için kullanabilirsiniz. Tiktok para sorgulama yaparak paraları almak için şu adımları izlemelisiniz:

 • TikTok uygulamasını açın.
 • Sağ alttaki "Ben"e tıklayın.
 • Sağ üstteki üç noktayı tıklayın.
 • Ayarlara gidin.
 • "Cüzdan" bölümüne gidin
 • Yazan bakiyeyi kontrol edin.

Bir kerede 7.000'den fazla jeton yükleyemezsiniz, ancak istediğiniz bakiyeyi elde edene ve uygulamada kullanmak istediğiniz parayı alana kadar işlemi tekrarlayın. En çok tavsiye edilen şey, eğer ihtiyacınız olmayacaksa, maksimum miktardan fazla şarj etmeyin.

Tiktok Jeton Sorgulama

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, jetonlar TikTok'un tescilli uygulama içi para birimidir. İnsanlar, canlı yayınlar sırasında içerik oluşturuculara vermek üzere sanal hediyeler satın almak için bunları kullanır. Canlı yayınları izlerseniz, yayın sırasında onları gönderen izleyicilerin adlarıyla birlikte özel emojilerin belirdiğini görürsünüz. Gerçek sihir, içerik oluşturucuların kendileri için gerçekleşir. Bu sanal hediyeleri elmaslarla takas edebilirler ve bu da gerçek nakit parayla takas edilebilir. Elbette, TikTok paradan bir miktar pay alır, ancak sanal hediyelerin kullanımı, hayranların en sevdikleri yaratıcılara zamanları ve yetenekleri için geri ödeme yapabilmelerinin kolay bir yoludur.

Satın alınan veya hediye edilen jetonları ise “ben” sekmesinden kendi hesabınızdan görüntüleme yapabilirsiniz. İsterseniz jetonlarınızı hesabınıza aktarıp TL bazında kullanım sağlayabilirsiniz. İsterseniz de başka Tiktok uygulama kullanıcılara hediye edebilirsiniz. Tüm Tiktok jeton sorgulama yapmak ise bu kadar basittir.

Tiktok jeton sorgulama aracı ile kolay bir şekilde tiktok bakiye hesaplamak için yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Tiktok bakiye sorgulama
 • Tiktok jeton sorgulama
 • Tiktok cüzdan bakiyesi sorgulama
 • Tiktok bakiye nasıl sorgulanır?
 • Tiktok cüzdan bakiyesi öğrenme
 • Tiktok kazanç hesaplama

Sonraki yazımız: İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?